Podmínky vyšetření

Dopravně psychologické vyšetření trvá zpravidla 2 - 3 hodiny. 

Při tomto vyšetření jsou kladeny zvýšené nároky především na vaši pozornost a schopnost úsudku. Je tedy nutné, abyste se na psychologické testy dostavili dostatečně odpočatí a v dobrém zdravotním stavu. V případě jakékoliv psychické nebo fyzické indispozice (např. noční směna nebo náročná pracovní směna těsně předcházející vyšetření, počínající onemocnění apod.) doporučujeme se přeobjednat na jiný termín.

Minimálně 24 hodin před dopravním psychologickým vyšetřením byste neměli požívat žádné alkoholické ani jiné omamné látky. 

Na vyšetření se dostavte včas.

Před zahájením vyšetření je nutné předložit:

  • občanský průkaz
  • řidičský průkaz (pokud vám nebyl odebrán)
  • posudek o zdravotní způsobilosti od praktického lékaře (při žádání o navrácení řidičského průkazu)
  • výpis z evidenční karty řidiče ne starší 30ti dnů

Co dále s sebou:

  • kompenzační pomůcky, jako brýle nebo sluchadlo


Na psychologické testy se objednávejte pomocí  emailu nebo telefonicky. Přesné termíny vyšetření po předchozí domluvě (možnost ve všední dny, večerní hodiny, event. o víkendech). Pro firmy je možné domluvit vyhovující termín i podmínky vyšetření.Všechny osobní údaje žadatelů o dopravně psychologické vyšetření jsou chráněny podle Zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, který navazuje na Obecné nařízení  o ochraně osobních údajů GDPR. Z tohoto důvodu je každý žadatel povinen před započetím vyšetření podepsat písemný souhlas se zpracováním osobním údajů.
Dopsy 2016 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky